Ako funguje eshipping.sk?

Va┼íu prepravu prostredn├şctvom eshipping.sk si vyberiete a objedn├íte tak jednoducho ako V├í┼í dovolenkov├Ż hotel.

Eshipping.sk je ├║plne nov├Ż n├ístroj, ktor├Ż V├ím pom├┤┼że cite─żne ur├Żchli┼ą a zefekt├şvni┼ą preverovanie a objedn├ívanie prepravn├Żch kapac├şt, cien a v┼íetk├ęho, ─Źo m├┤┼że Va┼ía preprava potrebova┼ą.

Nepotrebujete sa informova┼ą a dopytova┼ą aktu├ílnu cenu, kapacitu a slu┼żby u ka┼żd├ęho prepravcu. Eshipping.sk V├ím pokryje v┼íetko na jednom mieste, v kr├ítkom ─Źase a za pre V├ís najv├Żhodnej┼í├şch podmienok. Navy┼íe od n├ís dost├ívate cenn├ę inform├ície, ktor├ę V├ím pom├┤┼żu pri aktu├ílnej aj pl├ínovan├ş ─Ćal┼íej prepravy.

Funguje to takto:

Vytvorte dopyt na po┼żadovan├║ prepravu

Zvo─żte d├ítumy, lokality a preferovan├Ż typ prepravy

Viac info

V─Ćaka podrobn├Żm inform├íci├ím o tras├ích z├ísielok a transparentn├Żm cen├ím si logistiku m├┤┼żete napl├ínova┼ą efekt├şvne. M├┤┼żete si vybra┼ą najlacnej┼íiu alebo najr├Żchlej┼íiu alternat├şvu pre Va┼íu prepravu.

Porovnajte sadzby za prepravu

Skontrolujte term├şny a ceny, ktor├ę najviac vyhovuj├║ Va┼íim potreb├ím.

Viac info

Chv├ş─żu od vytvorenia dopytu V├ím platforma pon├║kne optim├ílne rie┼íenie pre Va┼íu prepravu na z├íklade zadan├Żch krit├ęri├ş. Ak je to potrebn├ę, zme┼łte krit├ęri├í a vysk├║┼íajte alternat├şvy.

Zarezervujte si zásielku

Zarezervujte si z├ísielku v nieko─żk├Żch krokoch.

Viac info

Vypl┼łte podrobn├ę ├║daje svojom tovare a dod├ívate─żovi a zarezervujte si z├ísielku. Ak si to ┼żel├íte, m├┤┼żete si k Va┼íej preprave doobjedna┼ą ─Ćal┼íie slu┼żby.

Zistite viac o na┼íich volite─żn├Żch slu┼żb├ích

Sledujte stav Vašej zásielky

V┼íetko, ─Źo potrebujete, na jednom mieste.

Viac info

Po bezplatnej registr├ícii a vytvoren├ş V├í┼ího u┼ż├şvate─żsk├ęho konta m├íte dokonal├Ż preh─żad o pohybe V├í┼ího tovaru: v┼íetko m├íte na preh─żadnom informa─Źnom paneli. O ka┼żdej d├┤le┼żitej zmene V├ís navy┼íe informujeme e-mailom. Ak je potrebn├ę Va┼íe zapojenie, d├íme V├ím to vedie┼ą.

Zaregistrujte sa tu a vyskúšajte eshipping

Doru─Źenie z├ísielky

Prevezmite zásielku a pozrite si štatistiky.

Viac info

Po doru─Źen├ş Va┼íej z├ísielky V├ím v u┼ż├şvate─żskom konte pribudn├║ u┼żito─Źn├ę ┼ítatistiky, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu pri efekt├şvnom pl├ínovan├ş Va┼íich bud├║cich prepr├ív.